ZRUŠENO! - ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU

ZRUŠENO! - ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU

ZRUŠENO! - ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU

ZRUŠENO!

 

Vstupné: ZDARMA

Tradiční akce proběhne v sobotu 27. listopadu od 15 do 18 hodin v atriu Kulturního centra VRATISLAVICE 101010 a před budovou IGI VRATISLAVICE.

Těšit se můžete na ORIGINÁLNÍ ADVENTNÍ TRH s téměř dvěma desítkami prodejních stánků zpravidla místních prodejců, kde lze zakoupit keramiku, vánoční dekorace, vánoční a adventní věnce a svícny, med a medové výrobky, textilní výrobky, hračky a mnoho dalšího sortimentu s především vánoční tématikou.

Své výrobky zde prodávají i CHRÁNĚNÉ DÍLNY A NEZISKOVÉ ORGANIZACE. Zakoupením malých dárků uděláte velkou radost těm, kteří Vaši pomoc skutečně ocení.

NĚCO DOBRÉHO NA ZUB v podobě klasických vánočních pochutin jako svařák, vánoční punč, grog, horké nealko nápoje a šťávy, domácí limonády, čokoláda, medovina, klobásky, trdelník, sladké i slané pečivo a zákusky.

10 METRŮ VYSOKÝ SMRK PICHLAVÝ (Picea pungens) z ulice Zahradní v Liberci. Jehličnatý strom z čeledi borovicovité, jehličí má delší, tuhé a silně pichlavé. Nejvíce se vyskytuje v Severní Americe, u nás je vysazován v parcích a zahradách a často bývá používán právě jako vánoční stromeček.

Vaši účast na akci stanovují "podmínky pro vstup" dle článku I., odstavec 17., Mimořádného opatření vlády ČR ze dne 19. 11. 2021.

V celém znění v následujícím odkazu: "podmínky pro vstup"

Děkujeme Vám, že jste k ostatním ohleduplní a dodržujete podmínky pro vstup.

 

ZRUŠENO!

Zpět na program akcí