Pro rodiče s dětmi: VRATISLAVICKÉ SLAVNOSTI

Pro rodiče s dětmi: VRATISLAVICKÉ SLAVNOSTI

Pro rodiče s dětmi: VRATISLAVICKÉ SLAVNOSTI

Vstupné: ZDARMA

Tak jako každý rok se můžete těšit na spoustu zábavy. Nebudou chybět hry a soutěže a pro všechny skvělé koncerty – Počátky, Pokáč a Anna K.

Anna K.

Česká zpěvačka a držitelka 5 ocenění Anděl. Pravidelně se objevuje také v nominaci ankety Žebřík časopisu Report, kde byla čtenáři zvolena Zpěvačkou roku v roce 2011, 2012 a 2013.

Přestože vydala debut Já nezapomínám už v roce 1993, výrazný průlom pro ni znamenala až o šest let později deska Nebe, na které započala její hudební spolupráce s životním partnerem Tomášem Varteckým. Jejich autorský tandem se plně rozvinul na albu Noc na zemi, následovaném v roce 2006 deskou Večernice.

V roce 2010 zpěvačka úspěšně podstoupila léčbu rakoviny prsu a poté se zapojila do dvou vlastních kampaní nabádajících ženy k včasnému vyšetření a pravidelným kontrolám. Její zkušenosti s bojem proti této nemoci se odrazily i na nahrávce Relativní čas.

Pokáč

Vlastním jménem Jan Pokorný, je český písničkář a textař hrající na kytaru a ukulele. Do povědomí veřejnosti se dostal jako textař zpěváka Voxela. V tomto autorském duu (Voxel – hudba, Pokáč – text) spolu napsali dvě Voxelova alba (AllBoom, Motýlí efekt). Podílel se na textech několika písní skupiny Mirai (mimo jiné např. Chci tančit nebo Anděl), je autorem textů několika písní Jakuba Děkana, se kterým i nazpíval duet Co bejvávalo, už není.

V květnu roku 2017 vydal debutové album Vlasy, které získalo ocenění Zlatá deska. V roce 2019 vydal druhé album Úplně Levej, 24. října téhož roku proběhl křest tohoto alba ve fóru Karlín.

Mezi jeho nejznámější skladby patří: Vymlácený entry, Mám doma kočku, V lese, Pohádka, Rád chodím na poštu či Matfyzák na discu.

Počátky

Kapela je mladý hudební projekt z Liberce zaměřující se na energický pop-rock. Z rozhlasového éteru můžete znát jejich singly Obzory nebo loňskou novinku Padáme z nebe.

Zpět na program akcí