Pro rodiče s dětmi: 28. VRATISLAVICKÉ SLAVNOSTI

Pro rodiče s dětmi: 28. VRATISLAVICKÉ SLAVNOSTI

Pro rodiče s dětmi: 28. VRATISLAVICKÉ SLAVNOSTI

Vstupné: ZDARMA

K létu ve Vratislavicích patří již neodmyslitelně Vratislavické slavnosti a letos tomu nebude jinak. Připojte se k nám v Zámeckém parku 24. srpna a užijte si den plný her, sportu, skvělého jídla a hudby.

V 17:30 se můžete těšit na vystoupení libereckého rodáka rappera LIPA, v 19:30 vystoupí kapela HODINY a třešničkou večera bude koncert MIG 21 od 21:30.

Parkování ZDARMA pro Vás bude opět připraveno v areálu společnosti INTEX a. s.

MIG 21

Chlapecká, taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 – Smíchova.

Vznikla roku 1998 a své první album nazvané Snadné je žít vydala po třech letech (2001). Postupně vydala ještě dalších šest alb na CD a dvě na DVD.

 

LIPO

Liberecký rodák Jonáš Červinka je český rapper a básník. Poprvé se výrazněji prosadil v rámci projektu Básníci před mikrofonem (BPM), který založil spolu s Pauliem Garandem jako do té doby nepoznanou odnož českého rapu, která vycházela především z poezie. V roce 2012 vydal své sólové debutové album Víc než hudba, o dva roky později pak druhou desku O duši a zatím poslední album Lyrika vyšlo v dubnu 2018.

Spolupracoval s ATMO music, Sebastianem, Debbi a nejnověji s kapelou Kryštof.

 

HODINY

Populární česká popová kapela, nominované například na objev roku Cen Evropy 2. Skupina je stálicí české popové scény, rádiových hitparád a každoročně hostem mnoha festivalů či koncertů. Pochlubit se může autorskou spoluprací se známými kolegy a koncertováním například s Markem Ztraceným nebo skupinou Kryštof.

 

Zpět na program akcí