Koncert: MARCELL A FIEDLERSKI

Koncert: MARCELL A FIEDLERSKI

Koncert: MARCELL A FIEDLERSKI

Vstupné: 290 Kč v předprodeji/ 350 Kč na místě

Prodej vstupenek na https://goout.net/cs/listky/marcell+fiedlerski+support/xmrv/?fbclid=IwAR2nHVsO-ddkJ4Cfu5uGBJv6u3TytG80wuuB0mQp551ksGHaurKH282hw7Y

Ceny vstupenek jsou uvedeny bez servisních poplatků

Zpěvák Marcell a producent fiedlerski vydáli 29. 12. 2023 společné autorské album Duše, která opustila tento svět, váží 21 gramů. V únoru a březnu s ním vyráží na turné po České republice.

Marcell je český zpěvák, producent, skladatel a absolvent Lékařské fakulty UP v Olomouci. Po studiu se začal naplno zabývat hudbou. Věnuje se hudební produkci a skládání písní pro ostatní interprety (např. Lenny, Mirai, Adam Mišík, Paulie Garand) a nyní představuje vlastní tvorbu.

Působil jako zpěvák kapely No Distance Paradise, se kterou vydal dvě alba, hudebními kritiky vřele přijatá. Za zmínku stojí i spolupráce s rapperem Lipem v písni Svoboda, která loňský podzim patřila k nejhranějším tuzemským skladbám. Další song s Pauliem Garandem, Srdce z ledu, který složil, produkoval a nazpíval pro ni refrény, rovněž sklidil velký ohlas u fanoušků i kritiků. V současné době žije střídavě v Praze a Londýně.

Fiedlerski, vlastním jménem Ondřej Fiedler, je hudebník, producent a songwriter. Pochází z Liberce. V minulosti působil v kapele Jelen. Nejčastěji produkuje hudbu pro zpěvačku Lenny a kapelu Mirai.

 

Zpět na program akcí