Koncert: DAVID KOLLER (NÁHRADNÍ TERMÍN)

Koupit vstupenku
Koncert: DAVID KOLLER (NÁHRADNÍ TERMÍN)

Koncert: DAVID KOLLER (NÁHRADNÍ TERMÍN)

Vstupné: 590 Kč

Jedná se o náhradní termín za 20. 11. 2020 a 23. 10. 2021 Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Vstupenky zakoupené v  síti evstupenka je možné vracet do 5. 2. 2021 podle aktuálních pokynů prodejní sítě evstupenka.cz

David Koller chce zase zažít atmosféru klubů. Na podzim se do nich po 15 letech vrátí a přiveze i nové písničky.

Naposledy to bylo v roce 1996 ještě s kapelou Pusa a Lenkou Dusilovou. Od té doby se jeden z nejúspěšnějších českých hudebníků, David Koller, do klubů v rámci turné nevrátil. Letos na podzim se to změní. Po 14 letech strávených v největších tuzemských halách, na festivalech nebo v divadlech, vyrazí frontman Lucie v říjnu a listopadu zpět do klubových prostor. Zastaví se v Brně, Třebíči, Jindřichově Hradci, Plzni, Olomouci, Zlíně, Praze, Krnově, Litomyšli, Vratislavicích, Prachaticích, Havlíčkově Brodě a Ostravě. Kromě písniček z průřezu celé své kariéry představí i nové skladby, které bude fanouškům servírovat po celý rok.


Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.

Zpět na program akcí