PROGRAM

Přednáška: JAK CESTOVAT LEVNĚ A EFEKTIVNĚ
14.11.19 18:00

Přednáška: JAK CESTOVAT LEVNĚ A EFEKTIVNĚ

Vstupné: 80 Kč v předprodeji/ 130 Kč na místě

Jan Macháček cestuje bez plánu, s kšiltovkou na hlavě, a pokud to jde, tak cestou omrkne nějakou tu poušť. Zvídavý low-cost cestovatel a zakladatel webového portálu Cestolet. Má za sebou tisíce kilometrů, i bez milionů v kapse procestoval značnou část světa - zatím navštívil 43 zemí na 4 kontinentech.

„Cestování není drahé. Sám jsem toho příkladem. Cestuji několikrát do roka a stále jsem nepřišel na buben. Stačí znát pár fíglů. Mrknem na tipy, jak sehnat levné letenky a jak bydlet zadarmo. Zmíním se i o aplikacích do mobilu, které vám ušetří nejednu korunu a spoustu dalších užitečných tipů, mezi které patří třeba zjištění, že občas je prostě lepší si trochu připlatit a nebrat tu nejlevnější možnost.“

Kam se dá cestovat bez víza nebo pouze na občanku?

Jak zjistit, kolik utratíte v jednotlivých zemí?

Jak se vyhnout špatnému počasí?

Které aplikace si stáhnout do mobilu?

Jak na internet na cestách?

Jak na levné letenky?

Jak vybrat nejlepší sedadlo v letadle?

Jak na přestupy na letišti?

Jak psát své příběhy z cest a kde je zveřejnit?

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012