PROGRAM

Přednáška: CESTOU NECESTOU – FEMUNDLOPET 2016
12.4.16 18:00

Přednáška: CESTOU NECESTOU – FEMUNDLOPET 2016

Vstupné: 50 Kč v předprodeji / 70 Kč na místě

Také jste v dětství četli knížky Jacka Londona? Také jste někdy zatoužili po tom, vyzkoušet si žít s polárními psy? Jestli ano, tak se zaposlouchejte do vyprávění musherky Jany Henychové a dozvíte se o tomto zvláštním světě musherů více.

Jana by ráda uskutečnila svůj sen, v roce 2018 se zúčastnit nejslavnějšího závodu psích spřežení na světě, aljašského Iditarodu. Co vše pro to musí udělat? Jaký kus cesty už k tomuto cíli ušla? Jaký byl letošní 600 km dlouhý Femundlopet? To vše se dozvíte z jejího vyprávění.

Jana Henychová (1971) se narodila v Jablonci nad Nisou a žije v Harním Maxově. Je několikanásobnou mistryní České republiky a dvojnásobnou mistryní Evropy. Jako první Češka se zúčastnila nejnáročnějšího Evropského závodu Finnmarkslopet se startem a cílem v norské Altě, jako první cizinka tento závod dokončila se sibiřskými husky. V současnosti se stará o 37 psů.

Pozn.: Akce se uskuteční podle zájmu posluchačů v multimediálním nebo na hlavním sále. Doporučujeme včasnou rezervaci vstupenek.

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012