PROGRAM

Pro rodiny: ŠTÍSTKO A POUPĚNKA – JEDEME NA VÝLET
9.12.18 10:00

Pro rodiny: ŠTÍSTKO A POUPĚNKA – JEDEME NA VÝLET

Vstupné: 160 Kč

Vstupenky zakoupené na původní termín 21. 10. 2018 zůstávají v platnosti, případně je možné je vracet do 6. 11. 2018 v síti Ticketportal. Nově bude možné zakoupit pouze vstupenky, které byly vráceny.

Předprodej vstupenek na:

https://www.ticketportal.cz/Event/Stistko_A_Poupenka_Jedeme_na_vylet?idp=1328698


Tak a je tady naše zbrusu nové představení, ve kterém vám zazpíváme nejnovější písně z našeho prvního DVD filmu - Jedeme na výlet. Společně se naučíme, co se má a co ne s písničkou Jojojo nenene, zalítáme si s Letí neletí, pomůžeme Budulínkovi, nepustíme zlého vlka ke kůzlátkům s písničkou Vlk a kůzlátka, vytvoříme největší Stonožku Ponožku, dokonce přijede i Vodník Brekeke a možná si Káča zatančí s čertem... A protože my, broučkové, Umíme cokoli, budeme tančit na písničky: Bláznivý den, Tanči tanči a Elo elo veselo! Po představení nebude chybět autogramiáda a společné focení.

Takže pojďte na výlet s námi!
Těšíme se na vás! Vaši Štístko a Poupěnka


Délka představení je cca 60 minut. Představení je vhodné pro děti od 2 let.

Pořádá: Mottygo s.r.o.

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012