PROGRAM

Koncert: WOHNOUT - UNPLUGGED
12.3.21 20:00

Koncert: WOHNOUT - UNPLUGGED

!!! ZRUŠENO !!!


Vyjádření kapely:

„Je nám to moc líto, ale situace je jaká je a my jsme nuceni plánovanou unplugged tour zrušit. Do divadel jsme se těšili, trénovali jsme na nové nástroje, připravovali film, scénu, nakoupili rekvizity, ale nedá se nic dělat. Přesunout turné na podzim už nemůžeme -  v dubnu se zavíráme do studia a natáčíme nové album, proto nám nedává smysl jet na podzim akusticky, když bude na světě nová deska, která si žádá své koncerty v elektrické podobě J  

Tak se prosím nezlobte, do divadel se vrátíme, ale až za nějaký čas.

Doufáme, že se uvidíme alespoň v létě. Už se na Vás těšíme.“ 

WohnoutiSkupina Wohnout převlékla koncertní šňůru opět do akustického obleku a vyráží na unplugged tour. Kapela změnila aranže, naučila se hrát na řadu nových nástrojů a láká na divadelní scénu. Doražte se podívat, tohle bude stát za to.
zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012