PROGRAM

Koncert: THE BEATLES REVIVAL + KAREL KAHOVEC
23.10.19 19:00

Koncert: THE BEATLES REVIVAL + KAREL KAHOVEC

Vstupné: 340 Kč v předprodeji/ 390 Kč na místě (koncert na stání)

Společné vystoupení špičkové světové revivalové kapely The Beatles Revival z Kladna a živoucí legendy českého bigbítu Karla Kahovce.

Show začíná zhruba 45 minutovým setem skupiny The Beatles Revival a zazní písně z raného období kapely a z období Beatlemánie.

Poté bez přestávky přichází na pódium legendární Karel Kahovec a za doprovodu kapely The Beatles Revival odehraje set svých největších hitů jako Paní V Černém, Svou lásko jsem rozdal, Modřínů Háj a další. Dojde i na vzpomínku na Karlova velkého kamaráda, Petra Nováka. Povídej, Já budu chodit po špičkách, Náhrobní kámen nebo Hvězdičko blýskavá a další hity, všechny zahrány a zazpívány do posledního detailu v originálních aranžích tak, jak je znáte z nahrávek ze šedesátých let.

Po tomto setu následuje přestávka s Karlovou autogramiádou a po přestávce finální 45 minutový set The Beatles Revival s písněmi z let 1967-1970.

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012