PROGRAM

Koncert: SEBASTIAN – HVĚZDY TOUR 2017
24.3.17 18:30

Koncert: SEBASTIAN – HVĚZDY TOUR 2017


VYPRODÁNO! Vstupenky nebude možné zakoupit na místě.


Zpěvák Sebastian vydává svoji debutovou desku Hvězdy a vyráží na první vlastní tour i se speciálním hostem, Sabinou Křovákovou.

18:00 - otevření sálu
18:30 - Sabina Křováková
19:30 - Sebastian
20:45 – autogramiáda

Sebastianovi se singlově daří. Vše odstartoval nevídaný úspěch písně Toulavá, která se stala nejstreamovanější nahrávkou českého internetu za rok 2015 a několik týdnů byla i nejhranější domácí skladbou v tuzemských rádiích. V česko-slovenské rádiové Top 10 se držela 43 týdnů a zpěvákovi při účtování s rokem 2015 vynesla ocenění v cenách rádia Evropa 2 a televize Óčko. Videoklip už na YouTube posbíral neskutečných 18 milionů zhlédnutí.


Jakkoli bylo pro Sebastiana složité na takový úspěch navázat, vedl si skvěle i s druhým singlem Záchranný bod a následně i písní Až na to příjde. Obě dosáhly na druhé místo v českém přehledu nejhranějších písniček a na YouTube mají dohromady přes 8 milionů zhlédnutí.

Sebastian,
zpěvák, kytarista a textař do hudební branže vkročil poté, co se zúčastnil soutěže Česko Slovensko má talent. Pak se svou kapelou JUST TRY vydal velice úspěšný cover písničky Žijeme len raz. Na jaře roku 2014 se skupinou ATMO music nazpíval píseň „Polety“. O rok později, konkrétně 16. února 2015, oslnil prvním singlem s názvem „Toulavá“. Sebastian Navrátil se narodil v Mnichově, odkud se z rodinných důvodů přestěhoval do Liberce. Zde vystudoval Střední školu průmyslovou textilní, obor podnikání a textilní výroba.

Sabina Křováková, vítězka Československé superstar 2013, nasbírala své první profesionální zkušenosti jako předskokanka při koncertech Lucie Bílé a v muzikálu Mamma Mia!

zpět
V případě velkého zájmu diváků si vyhrazujeme možnost využít při akcích hlavní sál s rozestavěním židlí na ploše.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012