PROGRAM

Koncert: MIKOLAS JOSEF – CLOSER TO YOU TOUR
10.12.19 19:00

Koncert: MIKOLAS JOSEF – CLOSER TO YOU TOUR

Vstupné: l. kategorie 650 Kč v předprodeji/ 800 Kč na místě

               ll. kategorie 1 100 Kč v předprodeji/ 1 350 Kč na místě

               lll. kategorie 1 350 Kč v předprodeji/ 2 000 Kč na místě

               lV. kategorie 2 490 Kč v předprodeji/ 3 000 Kč na místě


Prodej vstupenek na https://www.ticketlive.cz/cs/event/vanocni-tour-mikolas-josef-closer-to-you-2019-liberec.


“Během svého prvního koncertu v kompletně vyprodaném Fóru Karlín rozbalil svou hodinu a půl dlouhou show, která roztančila snad každého v sále. Třiadvacetiletý hudebník svým fanouškům opravdu nabídl show světového formátu. Jeho osobité vystupování s řadou tanečních čísel, na které není tuzemské publikum příliš zvyklé, dostalo téměř každého…
” napsal po prvním českém koncertu Mikolase Josefa server iReport.

Co nabídne Mikolas svým fanouškům nyní na svém vánočním turné?

Pokud byl jeho první koncert označen dalšími medii jako “ambiciózní koncertní debut s výpravou z říše snů” a pokud se v mezičase  stal Mikolasův poslední single hitem letošního léta již v několika zemích a nasadila ho rovnou po vydání některá americká rádia, tak se určitě můžeme těšit na show, která nemá obdoby.

Co určitě zůstane nezměněno a na co se fanoušci mohou opět těšit, je doprovod Afrických vokalistů a mistrná taneční show. Nebudou samozřejmě chybět ani citlivé hudební výpovědi zasazené tentokrát do intimnějšího prostředí klubových scén.

Na intenzitě prožitku navíc přidá také atmosféra blížících se vánoc. A tak je jasné, že tentokrát budou mít fanoušci a Mikolas k sobě ještě mnohem blíž!

CLOSER TO YOU  je název a cíl Mikolasova předvánočního turné po 2 českých a 2 moravských městech a lze očekávat výjimečné zážitky.

Pořádá: Vivienne Records.
zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012