PROGRAM

Koncert: MICHAL PAVLÍČEK A TRIO
5.10.18 20:00

Koncert: MICHAL PAVLÍČEK A TRIO

Vstupné: 350 Kč v předprodeji/ 400 Kč na místě

Koncert v rámci turné k nové desce Pošli to tam.

Legendární kytarista Michal Pavlíček (Pražský výběr, Stromboli, BSP…), skvělý klávesista a skladatel Michal Nejtek (AGON, Face Of The Bass, David Koller Band…), vynikající basák Martin „Maťo“ Ivan (Aneta Langerová, Lešek Semelka SLS, Kamil Střihavka a Leaders, M.Imrich Tango, Krucipüsk, B.S.P., Precedens, Mother’s Funkers, RockOpera Praha, muzikál Králové Avalonu…) a představitel mladé české (nejen) rockové generace bubeníků Michal Daněk alias „Kolouch“ (Votchi, Keep Flexi, Dekolt, Friday’s Gang).


V podání těchto profesionálních interpretů uslyšíte nejnovější autorské skladby z pera Michala Pavlíčka. Pestrý repertoár pochází přirozeně z Pavlíčkovy dílny, a jak sám říká, jde o skladby „rychlé a dynamické, tajemné a přemýšlivé, odlehčené a provokativní“.


Více informací na http://www.bednaklub.cz/akce/michal-pavlicek-a-trio/#akce-rezervace.

Pořádá: Bedna Klub.

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012