PROGRAM

Koncert: LUCIE BÍLÁ - RECITÁL
10.10.20 19:00

Koncert: LUCIE BÍLÁ - RECITÁL

Vstupné: 590 Kč v předprodeji / 690 Kč na místě

V souladu s usnesením vlády ČR  (č. 958 o přijetí krizového opatření) se akce uskuteční v náhradním termínu, který připravujeme a budeme Vás o něm informovat. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, případně je možné je vracet podle aktuálních pokynů portálu evstupenka.cz.

Komorní recitál jedné z našich nejoblíbenějších a nejúspěšnějších zpěvaček populární hudby s klavírním doprovodem Petra Maláska.

Koncert se koná u příležitosti 10. výročí otevření Kulturního centra VRATISLAVICE 101010 a proběhne podle aktuálních hygienických pravidel MZČR platných v den konání akce.

Lucie Bílá - zpěvačka, herečka, producentka, v současné době jedna z nejpopulárnějších pop-star a muzikálová hvězda v České republice.

Petr Malásek – klavírista a skladatel, syn Jiřího Maláska, hraje na klavír už od pěti let. V roce 1990 začal spolupracovat s Hanou Hegerovou, od roku 2015 pak doprovázel Martu Kubišovou.

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012