PROGRAM

Koncert: FRAGILE
15.11.19 19:00

Koncert: FRAGILE

Vstupné: 320 Kč v předprodeji/ 350 Kč na místě

Vokální skupina Fragile je složená z populárních osobností, známých z různých televizních seriálů, divadelních, muzikálových produkcí či TV show. Fragile patří nejen ke slovenské, ale bez nadsázky i k evropské špičce. Vystoupili na koncertech Suzzane Vega, Karla Gotta, Richarda Müllera či Heleny Vondráčkové.

Věnují se interpretaci známých světových rock - pop - hitů v působivých a velmi zajímavých originálních a cappella aranžmá – bez hudebních nástrojů. Všechno co uslyšíte je opravdu tvořeno jen hlasem a ústy interpretů v komorním a cappella provedení.

V koncertním repertoáru najdete skladby skupiny Queen, Stinga, Johna Lennona, Leonarda Cohena, ale třeba i Petra Iljiče Čajkovského.

Braňo Kostka - dirigent
Soňa Norisová – soprano
Jana Golis – soprano
Helena Krajčiová – alto
Svetlana Rymarenko – alto
Slavo Košecký – tenor
Kamila Apetauer – soprano
Peter Lacho – tenor
Martin Madej – tenor
Jozef Hečko - bas

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012