PROGRAM

Vratislavické divadelní léto: TVRDOHLAVÁ ŽENA
25.6.21 19:30

Vratislavické divadelní léto: TVRDOHLAVÁ ŽENA

Vstupné: 90 Kč pouze na místě

Představení jsou venkovní a uskuteční se podle aktuálních hygienických podmínek platných v den konání akce. Vstupenky bude možné zakoupit pouze na místě před představením.

Tentokrát si Divadelní spolek J. K. Tyl Josefův Důl vybral hru jmenovce souboru Josefa Kajetána Tyla Tvrdohlavá žena.

Hru obrozenec Tyl napsal v roce 1848 a zakomponoval do děje i společenskou situaci té doby. Hra se odehrává v českém podhůří, kdy hlavní postava Zlatohlav se svými lesními duchy zasáhne do života lidí. Zejména chce pomoci mladým milencům, ale musí napravit především matku dívky, která je nepřející jakémukoli vztahu dcery. Jak říká, v mládí byla také sama ošizena a nechce, aby to samé potkalo její jedinou dceru. Herci pro tuto inscenaci vytvořili netradiční scénu a ušili dobové kostýmy.

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012